ראיון עם עמית נשרי  שנערך
  באתר Restpro.co.il
דף הבית >> אודות לאפיס
 

אודות לאפיס - ייעוץ מזון

חברת א. לאפיס הוקמה בשנת 2003 ע"י עמית נשרי - יועץ מזון, במטרה לתת מענה ייעוצי ותפעולי לעסקים וחברות המעוניינים להקים עסק בענף המזון, או בעלי עסוק קיים ורוצים למנף את פעילותו. העסק הוקם מתוך זיהוי צורך בולט לשרות זה.


עמית נשרי, שף במקצועו ואיש עסקים ובעל ניסיון רב כשף במסעדות מובילות, הבחין עם השנים כי בתי עסק רבים בתחום המזון הם בעלי "אורח חיים" קצר מאוד.
יזמים רבים בעלי ניסיון עסקי רב מקימים עסק בענף המזון וזמן קצר לאחר מכן, חווים כשלון גדול - לרוב לאחר שבזבזו זמן יקר וכסף רב. המעטים ששורדים הם אלה שגדלו בתחום המזון ומצליחים לשלב בין ידע עסקי לבין ידע מקצועי בענף.
הצלחת עסק בתחום המזון היא בראש ובראשונה הכרת המגבלות והכשלים העשויים להופיע בדרך, אם זה מול הרשויות המקומיות בהיתרים וברישוי, בניית המטבח בצורה יעילה, בניית עץ מוצר, גיוס והכשרת עובדי מטבח ומלצרים, בניית תמהיל השיווק, ראייה לטווח רחוק, זיהוי כשלים ומגבלות של לקוחות בתחום זה וכו'.
מכאן שהקמת עסק בתחום זה דורשת הבנה עסקית ויכולת בניית תוכנית עסקית רלוונטית לתחום המזון, הבנת המטרייה של המזון והכרת הרשויות וההגבלים הרבים והמגוונים החלים על עסק בתחום המזון. 

מכאן הוקמה חברת יעוץ מזון המעניקה ללקוחותיה שרות הכולל ליווי וייעוץ לבעלים ולצוות ההנהלה, אשר משלב בתוכו את הגיית הקונספט הראשוני ועד שלב ההוצאה לפועל.כי מזון זה העסק שלנו.


חזון:
 
א. לאפיס שואפת להעניק ללקוחותיה מימוש פוטנציאל מלא של העסק הנמצא בבעלותם תוך יצירת קשר המבוסס על הגינות ויושר.
 
א. לאפיס מחויבת לשרות איכותי לכל לקוח ושמה לעצמה ייעוד ונכונות לקחת על עצמה אתגרים גדולים ומגוונים בענף.
 

לאן פנינו מועדות:
 

לאפיס- ייעוץ קולינרי, שואפת להיות החברה המובילה בישראל בייעוץ אסטרטגי ומעשי בענף המזון לשוק העסקי ולשוק הציבורי, לייצר יציבות בענף ושרידות של עסקים לאורך שנים, להוציא את השוק מרמת הסיכון בו הוא נמצא כיום.
לאפיס שואפת להרחיב את פעילותה באירופה בשלוש השנים הקרובות ולהפוך לחברה מובילה בתחומה גם שם, ובעשור הקרוב גם בעולם כולו.

 
בפועל:
 

חברת לאפיס תוביל עמך את תהליך בניית התוכנית העסקית, רגולציות, בניית קונספט, תפריט, תהליך בקרה, פיקוח והבראת עסקים.
חברת לאפיס יודעת לזהות עבורך כשלים הצפויים ברמת ההיתרים והרישוי העסקי העירוניים מתוך בקיאות בחוק ובהגבלים הקיימים ויחד אתך, לייצר מסלול פעולה מול הגורמים ברשות הנכונים לך - כאלה שיחסכו לך זמן רב וכסף.
 
בא. לאפיס יש לנו את הכלים, הידע והניסיון המוכח והנדרש על מנת לתת לך את כל הפתרונות במקום אחד.

 
ה"אני מאמין" שלנו:
 

הערכים של לאפיס אינם סיסמאות -  קיים קשר מעשי בין ההצהרות לבין העשייה בשטח. דבר זה בא לידי ביטוי בקוד אתי התנהגותי, המבוסס על הערכים המרכזיים שהצבנו לעצמנו.
 
מימוש פוטנציאל:
לאפיס תהיה קשובה לחלומות שלך ולחזון שלך לגבי העסק ותייצר עבורך את המסלול להגשמתו בפועל, תוך הארה על כל הכשלים הצפויים ומתן פתרונות להתמודדות עמם.
 
הגינות ויושר:
ברור לנו כי לא פשוט ללקוח לשים את חלומותיו בידו של אדם זר. אנו מאמינים שיחסים המושתתים על הגינות ויושר, יאפשרו שיתוף פעולה טוב ופורה בינינו. 

שרות איכותי:
שרות זה היכולת שלנו לתת לך את המיטב בזמן הקצר ביותר ובאופן האיכותי והמקצועי ביותר, תוך גמישות למגבלותייך והקשבה לצרכייך.
 
נכונות ללקיחת אתגרים גדולים:
לאפיס מאמינה שמי שחולם בגדול - עושה בענק!

צרו עימנו קשר !
 


www.lapisltd.com      office@lapisltd.com      פקס:  03-5480161  :Fax     טל':  050-7777078  :Tel    קרית אונו  ת.ד: 606 Kiryat -Ono p.o
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

                                                                                                                   ייעוץ קולינרי | food cost |                                     

רישוי עסקים |

לייבסיטי - בניית אתרים