ראיון עם עמית נשרי  שנערך
  באתר Restpro.co.il


אוהבים לבשל? חולמים לפתוח מסעדה משלכם אבל מרגישים שאין לכם את הכלים הנחוצים לשם כך? הצוות של חברת לאפיס ישמח לייעץ לכם ולהעניק לכם עצות מועילות, אשר יסייעו לכם לעשות את צעדכם הראשון להגשמת החלום!

אם אתם גורפים מחמאות על כל מה שיוצא לכם מהמטבח או אם אתם מדמיינים את עצמכם במדי שף מנהלים מסעדה ביד רמה, יש לנו חדשות בשבילכם – זה יכול לקרות!
חברת לאפיס מספקת שירותי ייעוץ קולינרי והקמה עבור עסקים בתחום המזון. הצוות המקצועי שלנו, בעל ידע עתיר וניסיון רב בתחום המסעדנות לכן, נוכל לסייע לכם לממש את חלומכם ולהעניק לכם ליווי צמוד לאורך כל הדרך שלכם, משלב הרעיון ועד לשלב שבו תתגאו להכריז על פתיחת מסעדה בבעלותכם.

פתיחת מסעדה       פתיחת מסעדה -בחירת מקום


4 טיפים לפתיחת מסעדה

החלטנו להעניק לכם כמה עצות פרקטיות שיעזרו לכם לעשות כמה צעדים בדרך לפתיחת המסעדה שלכם.

1. סגנון - החליטו מה יהיה סגנונה של המסעדה. למשל, האם אתם מעוניינים שתהיה זו מסעדת יוקרה איטלקית או מסעדה אותנטית מזרחית? האם רמת המחירים תתאים לכל כיס או שרק לאלפיון העליון? אלו שאלות שאתם צריכים לשאול את עצמכם ולהחליט לגביהן.

2. מיקום – היכן אתם מעוניינים למקם את המסעדה שלכם? האם היא ממוקמת באזור שבו יש בנייני עסקים, מקומות בילוי או באמצע שום מקום?

3. ספקים – רצוי שתתחילו לחפש ספקים כדי שיהיה לכם ציוד למטבח, כיסאות, שולחנות ורהיטים אחרים ללקוחות, וכן כלי אוכל, סכו"ם וכדומה. בנוסף, עליכם למצוא ספקים אשר יוכלו לספק לכם באופן יומיומי ושוטף את כל מוצרי המזון שאתם זקוקים להם.

4. כוח אדם – חפשו אנשים שתוכלו לסמוך עליהם ביום פתיחת המסעדה. לא מספיק שיהיה שף. תזדקקו גם למנהל, למלצרים, למאבטחים, לעובדים כלליים ועוד.


עצות בודדות אלה הן רק קצה המזלג. יש עוד דברים רבים שצריך לטפל בהם לקראת פתיחת מסעדה, כגון: רישיונות, היתרים, אישורים, ביטוח, אמצעי פרסום ושיווק והרשימה עוד ארוכה. אמנם פתיחת מסעדה אפשרית, אך היא דורשת השתלטות על מטלות רבות. הייעוץ המקצועי שנעניק לכם יוכל לעזור לכם למנוע בעיות פוטנציאליות ואף להתמודד עמן במידת הצורך.

צרו עמנו קשר עוד היום ותזכו לשירות אדיב ואמין וליחס חם!
 
 


www.lapisltd.com      office@lapisltd.com      פקס:  03-5480161  :Fax     טל':  050-7777078  :Tel    קרית אונו  ת.ד: 606 Kiryat -Ono p.o
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

                                                                                                                   ייעוץ קולינרי | food cost |                                     

רישוי עסקים |

לייבסיטי - בניית אתרים