ראיון עם עמית נשרי  שנערך
  באתר Restpro.co.il

שוקל לנסות את כוחותיך בתחום המסעדנות?רוצה להיכנס לענף ברגל ימין? חברת לאפיס תצייד אותך בכל המידע החיוני הדרוש לך לצורך פתיחה וניהול של עסק מצליח.

לתיאום פגישה חייגו 7777078 - 050


באילו תחומים חשוב לקבל ייעוץ לפני פתיחת מסעדה?
  • ייעוץ קולינרי – חשוב ביותר להתאים בצורה נכונה את התפריט, כך שמצד אחד הוא יהיה מיוחד ומצד שני יענה לטעם של קהל הלקוחות הפוטנציאליים.
  • רישוי – חשוב ביותר לקבל ייעוץ של אנשי מקצוע מנוסים בנוגע לכל הנושאים הקשורים בקבלת רישיון עסק. חשוב להתמקד בדברים כגון אישור מכבי אש, התאמת המבנה לצרכים של ענף המסעדנות, בחירה במבנה ללא ליקויי בנייה ועוד.
  • שיווק ומיתוג המסעדה – יש למתג את המסעדה כך שהמיתוג ישקף את סוג המזון שמוגש במקום. בנוסף, יש למצוא את שיטות השיווק והפרסום המתאימות והיעילות ביותר לסוג בית העסק.

                אתר אינטרנט                            פרסומות בעיתון                           שלטי חוצות
 

מיהו מסעדן?

האם בעל שווארמה הוא מסעדן? או שכדי לקבל את התואר הנשגב צריך לנהל מסעדת יוקרה? חשוב לציין כי כל מי שמנהל עסק בתחום המזון הוא מסעדן – בין אם מדובר בדוכן פלאפל שכונתי או במסעדה שמגיעים אליה מכל רחבי הארץ, ישנם כללים מסוימים שחלים על כולם, וחשוב להכיר אותם כדי להצליח. מסעדן טוב הוא איש מקצוע שמצד אחד מצליח לענות על הצרכים והדרישות הגבוהות של הלקוחות, ומצד שני עומד בכל דרישות החוק. חברת לאפיס עוזרת לכל המסעדנים לנהל את העסק שלהם בצורה חכמה יותר.

לאפיס עומדת לצדכם

חברת לאפיס מספקת שירות למסעדנים מתחילים ולבעלי מקצוע ותיקים שרוצים לשפר את הפעילות שלהם. אנו עוסקים בענף המסעדנות מזה זמן רב, ומספקים מידע חיוני לכל בעלי המקצוע. עצה טובה בזמן הנכון יכולה להציל את בית העסק מקריסה.
אם אתם שוקלים לפתוח מסעדה, כדאי שתזכרו שמסעדנות זה תחום עם סיכון גבוה מאוד, ולכן חשוב ביותר להיכנס אליו בעיניים פתוחות. אצלנו תמצאו מענה לכל השאלות שלכם והרבה יותר. 


www.lapisltd.com      office@lapisltd.com      פקס:  03-5480161  :Fax     טל':  050-7777078  :Tel    קרית אונו  ת.ד: 606 Kiryat -Ono p.o
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

                                                                                                                   ייעוץ קולינרי | food cost |                                     

רישוי עסקים |

לייבסיטי - בניית אתרים